Dla pracodawcy

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, którzy borykają się z utrudnionym dostępem do personelu spełniającego określone oczekiwania.

Proponujemy zapewnienie kompleksowej obsługi dotyczącej pozyskiwania personelu w kilku prostych krokach : 

  • słuchamy potrzeb – zaczynamy od ustalenia ilości osób oraz określenia odpowiednich kwalifikacji które mają posiadać. Po otrzymaniu tych informacji jesteśmy w stanie określić czas, w którym możemy zapełnić Państwa zapotrzebowanie.
  • wspólne wypracowanie dogodnego modelu zatrudnienia – w zależności od aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa doradzamy najbardziej odpowiedni model zatrudnienia : czas i cykliczność procesu rekrutacji, koordynację pracowników oraz sposób rozliczenia 
  • minimum formalności – to my zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie zatrudnienia. Organizujemy wszystkie formalności, w tym legalizację pracy i pobytu dla obcokrajowców oraz sprawy kadrowo-płacowe.
  • praca – kiedy już mamy gotowego kandydata lub grupę, kontaktujemy się w sprawie terminu rozpoczęcia pracy.

Dostarczamy dla Państwa zarówno  wysoko wykwalifikowaną kadrę jak i pracowników produkcyjnych i fizycznych 

Wybierając nas, wybierają Państwo całkowite  wsparcie na każdym etapie współpracy. Każdy przedsiębiorca ma stały kontakt z koordynatorem który odpowiada za właściwy przebieg współpracy.